O nas

Serdecznie zachęcamy Państwa do dzielenia się opiniami na nasz temat,
będziemy również niezmiernie wdzięczni  za przekazane uwagi.

24 komentarze on O nas

 • Gość says:
  Luty 22, 2015 at 7:04 pm

  Jestem pod wrażeniem tego miejsca. Impreza jubileuszowa i nocleg w pięknej oprawie, smaczne jedzenie i miła obsługa. Wszędzie czysto i schludnie. Polecam:)

  Odpowiedz

 • Ania says:
  Luty 23, 2015 at 1:46 pm

  Wybór sali „Gościniec nad Słupią” na przyjęcie weselne okazał się wyjątkowo trafny – wesele mieliśmy w 2014 r. Ale to, co nas, w dniu przyjęcia spotkało w pełni zasłużyło na najwyższą ocenę. Sala i stoły przygotowane profesjonalnie, piękne dekoracje, wszystkie dania wyśmienite, świetna obsługa, a ciasta po prostu rozpływały się w ustach. Dbałość właścicieli o każdy najdrobniejszy szczegół był zauważalny na każdym kroku. Dziękujemy gospodarzom i obsłudze „Gościńca nad Słupią” – profesjonalnie podchodzą do tego co robią. Pod tym wszystkim podpisują się rodzice Ani i Zbyszka oraz goście, którzy bezpośrednio po przyjęciu – jak i jeszcze długo po nim – dzielili się z nami swoimi pozytywnymi wrażeniami. DZIĘKUJEMY!

  Odpowiedz

 • Mikołaj says:
  Luty 24, 2015 at 2:22 pm

  od ponad 10 lat bawimy się całym naszym towarzystwem na zabawach w Gościńcu co roku,nie
  wyobrażamy sobie lepszego miejsca – zawsze jest klimat, dobra muzyka,dobre jedzenie i dużo
  tego jedzenia, miła obsługa.Gości wita sama właścicielka/właściciele,jest bardzo czysto,wystrój
  nawiązuje zawsze do danej imprezy,a na krzesłach założone są białe pokrowce,szacunek dla
  Państwa Jelińskich.

  Odpowiedz

 • DJ znajomi says:
  Luty 25, 2015 at 10:26 am

  Jedna z najlepszych sal na Kaszubach. Mieliśmy okazje gościć się tam na weselach, zabawach karnawałowych i Andrzejkach. Gospodarze zawsze zapewnili nam miłą obsługę jak i muzykę. Właściciele sali zawsze otwarci na wszelkiego rodzaju propozycje związane z organizacją imprezy.

  Odpowiedz

 • Karolina says:
  Marzec 5, 2015 at 8:57 pm

  W ” Gościńcu nad Słupią ” bawimy się od 5 lat na każdym balu karnawałowym i andrzejkowym 🙂 organizowaliśmy w tym miejscu wesele i jesteśmy zachwyceni! Właściciele bardzo mili, pomocni, profesjonalna obsługa i pokoje 🙂 Serdecznie polecamy ” Gościniec nad Słupią” ! 🙂

  Odpowiedz

 • Wioleta says:
  Marzec 5, 2015 at 9:00 pm

  Najlepsza sala w okolicy! Bawiliśmy się tam na czterech weselach i dwóch sylwestrach. Ciepła atmosfera, mili właściciele, a stół z samorobnymi wędlinami powala z nóg! 🙂 Serdecznie polecam, a zarazem dziękuję za wspaniałą imprezę i cudowne wspomnienia!!

  Odpowiedz

 • Młody says:
  Marzec 5, 2015 at 9:06 pm

  Bawiłem się tam na czterech zabawach i jestem zachwycony! Jedzenie, obsługa, pokoje na wysokim standardzie! Dziękuje!

  Odpowiedz

 • gość says:
  Marzec 16, 2015 at 4:14 pm

  Bardzo fajna sala. Warto przyjechać i ją zobaczyć. Polecam!

  Odpowiedz

 • Ola says:
  Kwiecień 12, 2015 at 8:58 pm

  W „Gościńcu nad Słupią” bawiłam wraz z rodziną i znajomymi niezliczoną ilość razy, odbywały się tam najróżniejsze bale mojej rodziny, począwszy od Komunii kończąc na weselach, jesteśmy wszyscy zachwyceni, nocowali także zawsze nasi goście po przyjęciach byli bardzo zadowoleni, a rodzina z zagranicy, która w Gościńcu przebywała dłużej, wspomina bardzo serdecznie całą Rodzinę Państwa Jelińskich. Obsługa, jedzenie najwyższa półka! 🙂 Zawszę czysto, klimatyzacja, piękny tematyczny wystrój, oczywiście również w tym zdaliśmy się na właścicieli, gorąco polecam! 🙂

  Odpowiedz

 • Ania says:
  Listopad 3, 2015 at 6:46 pm

  Polecam gorąco! Mili właściciele! Sala urządzona z gustem! Naprawdę warto tą sale zobaczyć!

  Odpowiedz

 • Romek says:
  Listopad 18, 2015 at 9:43 pm

  Znajomi mieli tam jakiś czas temu wesele i cała rodzina jest zniesmaczona. Okropna sala, nikomu nie polecam, właściciele strasznie konfliktowi, nie dało się z nimi dojść do jakiegokolwiek porozumienia, totalne bezguście pod względem wystroju.

  Odpowiedz

 • Maciek says:
  Grudzień 2, 2015 at 10:26 am

  Byłem z towarzystwem na ostatnich Andrzejkach. Było rewelacyjnie. Jedzenia bardzo dużo i bardzo smaczne, super orkiestra, fajny klimat i profesjonalna obsługa. Na pewno wybierzemy się z moim towarzystwem na Sylwestra do Gościńca nad Słupią. GORĄCO POLECAM!!!!!

  Odpowiedz

 • Krzysztof says:
  Luty 3, 2016 at 8:32 pm

  Nie dawno oglądałem tą sale i jestem pozytywnie zaskoczony.Bardzo czysto, fajny plac zabaw dla dzieci, sala jest bardzo duża i fajnie urządzona. Dużym plusem jest też duża kuchnia. Polecam!!!!!

  Odpowiedz

 • gość says:
  Luty 8, 2016 at 4:20 pm

  Bawiłam się w gościńcu na kilku weselach i zabawach. Miejsce rzeczywiście piękne. Organizowane przez właścicieli imprezy zawsze mają wszystko zapięte na ostatni guzik. Jest dużo jedzenia i wszystko jest bardzo smaczne. W pokojach bardzo czysto. Ciekawa dekoracja sali zawsze pozytywnie zaskakuje. Zaangażowanie i dbałość właścicieli zasługują na polecenie tej sali. Dlatego gorąco polecam.

  Odpowiedz

 • gość says:
  Luty 18, 2016 at 8:06 pm

  każda impreza w ,,Gościńcu nad Słupią” jest b.dobrze przygotowana. Przede wszystkim atutem tego miejsca jest pyszne wyśmienite jedzenie, miła atmosfera, organizacja na b. wysokim poziomie, do tego wspaniali gospodarze, którzy zawsze dbają o dobrą zabawę. Bardzo polecam.

  Odpowiedz

 • gość says:
  Kwiecień 19, 2016 at 5:40 pm

  PRZEpiękna sala, PRZEpyszne jedzenie, PRZEmiła obsługa. POLECAM.

  Odpowiedz

 • Monika i Radek says:
  Maj 15, 2016 at 8:47 pm

  Organizowaliśmy w Gościńcu własne wesele i możemy z czystym sumieniem polecić to miejsce. Sala została przygotowana zgodnie z naszymi oczekiwaniami i nie doświadczyliśmy żadnych utrudnień – cała obsługa przebiegała profesjonalnie. Widać, że właściciele dbają o to miejsce, czego przykładem jest świeżo wyremontowany pokój dla nowożeńców czy też nowo powstały plac zabaw. Idealne miejsce do zorganizowania wesela. Polecamy 🙂

  Odpowiedz

 • Rodzice komunikantki says:
  Czerwiec 14, 2016 at 7:20 am

  Mieliśmy w GOŚCIŃCU NAD SŁUPIĄ uroczystość naszej córeczki
  pięknie przygotowana sala –wystrój przepyszne jedzenie,bardzo miła obsługa
  ładne miejsce na zewnątrz przygotowane do posiedzenia z placem zabaw dla dzieci.
  Miejsce godne polecenia,dziękujemy właścicielom za tak profesjonalne przygotowanie
  naszej uroczystości, powyżej naszych oczekiwań Aleksandra i Piotr.

  Odpowiedz

 • Agnieszka i Tomek says:
  Listopad 29, 2016 at 12:52 pm

  Bawiliśmy się w Gościńcu na Andrzejkach, było super. Pyszne jedzenie, dobra muzyka, świetny klimat. Gorąco POLECAMY!!!

  Odpowiedz

 • marysia64 says:
  Styczeń 8, 2017 at 10:03 pm

  …ach co to był za Sylwester.W końcu unikneliśmy sylwestra z 2. Było wspaniale.Smaczne jedzenie i dobra muzyka oraz fajne towarzystwo,o fajerwerkach już nie wspomnę. Do zobaczenia za rok!!!

  Odpowiedz

 • Janusz z Kartuz says:
  Styczeń 9, 2017 at 4:38 pm

  I znowu na bogato, to kolejna wspaniała i udana impreza w gościńcu . Dziękuję grajką , kucharką i oczywiście świetnie zorganizowanym gospodarzom.Czekam na kolejną imprezę!!!

  Odpowiedz

 • Rodzice Komunikantki says:
  Maj 22, 2017 at 11:13 am

  Dziękujemy za zorganizowanie I Komunii Świętej naszej córeczki. Wystrój, jedzenie, obsługa na najwyższym poziomie. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Polecamy innym i na pewno jeszcze wrócimy do Gościńca. Podziękowania dla organizatorów.

  Odpowiedz

 • gość weselny says:
  Czerwiec 24, 2017 at 9:45 am

  Byłem w Gościńcu na weselu. Sala bardzo mi się podoba. Wszystko jest czyste i zadbane. Obsługa bardzo się stara i często zmieniają talerzyki. Zawsze siadając do stołu miałem czysty talerzyk. Jedzenia dużo i wyjątkowo smaczne. Kuchnia kaszubska. Duży wybór ciast. Byłem jakiś czas temu i muszę przyznać, że dużo się w Gościńcu zmieniło – zdecydowanie na DUŻY PLUS. Polecam!!!

  Odpowiedz

 • Ilona i Radek says:
  Listopad 27, 2017 at 11:08 am

  Wspaniała impreza Andrzejkowa – dobra muzyka, smaczne jedzenie, obsługa pomocna i miła. Duzy plus dla organizatorów za niespodziankę dla wszystkich gości za co bardzo dziękujemy. Standard imprezy wysoki za naprawdę niską cenę. Polecamy!

  Odpowiedz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Fields marked with * are required